РІВНЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

           Підготовку кваліфікованих робітників у Рівненському професійному ліцеї здійснюють 19 викладачів та 29 майстрів виробничого навчання. З них, мають педагогічні звання «викладач-методист» - 5 чоловіки, «старший викладач» - 3 чоловіки, «майстер виробничого навчання ІІ категорії» - 5 чоловік, «майстер виробничого навчання І категорії» - 3 чоловіки. Крім того, з учнями ліцею працюють три вихователі гуртожитку, два керівники гуртків та два бібліотекарі. А саме:
                                                      Методична комісія автослюсарної справи

        Порадюк Олег Сергійович, викладач спецдисциплін в групах підготовки слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

       Маркушин Олексій Геннадійович, викладач спецдисциплін в групах підготовки слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

        Литвинчук Микола Аркадійович, викладач спецдисциплін машинобудівного профілю.

       Ляшук Юрій Васильович, викладач спецдисциплін з професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті). Монтувальник шин».

       Шукалюк Галина Петрівна, викладач предмета "Охорона праці".

       Пасюта Олександр Маркович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
       Псарьов Іван Володимирович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
       Мовчанюк Максим Олександрович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.

       Усик Сергій Феодосійович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
       Радчук Микола Вікторович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті). Монтувальник шин».

    Рома Микола Юрійович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті). Монтувальник шин».

   Тетюшкін Олексій Геннадійович, викладач спецдисциплін в групах підготовки водіїв автотранспортних засобів, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
    Савчук Саватій Андрійович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
      Холодько Микола Іванович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
   Боліщук Юрій Степанович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
    Переходько Василь Вікторович, майстер виробничого навчання з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів".

                                               Методична комісія металообробного напрямку

    Матвійчук Олександр Андрійович, викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів», "Електрогазозварник", "Верстатник широкого профілю".

  Трофимчук Петро Сергійович, майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю».
   Максимишин Василь Степанович, майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю».

     Корніюк Андрій Васильович, майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів».
    Кушнір Юрій Олександрович, майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів».

  Петручок Олександр Сергійович, майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник"
     Костюкевич Іван Гнатович, викладач спецдисциплін електротехнічного профілю.
   Корнійчук Наталія Вікторівна, майстер виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

   Борисюк Федір Сергійович, майстер виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

                                              Методична комісія перукарської справи
      Іськович Руслана Романівна, викладач спецдисциплін в групах підготовки перукарів.
     Моцер Ольга Олександрівна, викладач спецдисциплін в групах підготовки перукарів.
     Помаранська Наталія Євгенівна, викладач спецдисциплін в групах підготовки перукарів.

     Рогашевська Олена Дмитрівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».

    Кравчук Наталія Степанівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».

   Біронт Марія Володимирівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».

    Стаднюк Валентина Федорівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

  Ляшук Анна Віталіївна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

   Вітюк Ганна Вікторівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

   Яценя Ганна Анатоліївна, майстер виробничого навчання з професії "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник"

      Ніколаєва Ольга Борисівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».

       Марущак Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

       Андрушко Ірина Василівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».
                                          Методична комісія загально-професійної підготовки
         Марчук Наталія Святославівна, викладач економічних дисциплін.

         Міщак Вікторія Вікторівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.
         Логвин Олена Степанівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.
         Глух Дарія Володимирівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.
         Холодько Ліна Степанівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.

         Кузьмич Ігор Петрович, викладач суспільних дисциплін.

         Гуцман Юрій Михайлович, викладч загально-професійної підготовки
         

                             Методична комісія згуманітарного напрямку та виховної роботи

         Пастух Руслана Василівна, соціальний педагог.

         Чумак Ольга Миколаївна, вихователь гуртожитку.
         Омельчук Наталія Анатоліївна, вихователь гуртожитку.
         Когут Оксана Олександрівна, вихователь гуртожитку.
         Радзівіл Богдана Василівна, вихователь гуртожитку.
         Семенюк Світлана Дмитрівна, завідувач бібліотекою.
         Снітюк Тамара Віталіївна, практичний психолог.

    Дубнюк Анатолій Олексійович, керівник фізвиховання, викладач предмету «Фізична культура».
          Процюк Борис Анатолійович, викладач предмету «Фізична культура».

          Присяжна Діна Петрівна, заступник директора з НВихР